Dagelijks Woord

Meer over Contact

Contact

Predikanten / Scriba's / Jeugdouderlingen

Ds. J.A.  Kloosterman

Ds. J.A. Kloosterman

Functie: Predikant wijk Zuid
Telefoon: 0318-482552
Email: j.a.kloosterman@solcon.nl

Dhr. A.S. Goudriaan

Dhr. A.S. Goudriaan

Functie: Scriba CK / wijk Zuid
Telefoon: 0318-481719
Email: scriback@hhglunteren.nl

Dhr. M. Heijkamp

Dhr. M. Heijkamp

Functie: Scriba wijk Noord
Telefoon: 0318-481379
Email: scribanoord@hhglunteren.nl

Dhr. F.H.  Dijs

Dhr. F.H. Dijs

Functie: Jeugdouderling wijk Noord
Telefoon: 0318-481092
Email: fhdijs@solcon.nl

Dhr. G. van Driesten

Dhr. G. van Driesten

Functie: Jeugdouderling wijk Zuid
Telefoon: 0318-843505
Email: gvdriesten@gmail.com

Pastoraal werk / Bezoekbroeders

Dhr.  H.A. ter Maaten

Dhr. H.A. ter Maaten

Functie: Pastoraal werker
Telefoon: 06-25200893
Email: pastoraalwerker@hhglunteren.nl

Dhr.  G. van Geresteijn

Dhr. G. van Geresteijn

Functie: Bezoekbroeder
Telefoon: 0318-484866

Dhr. J. Mol

Dhr. J. Mol

Functie: Bezoekbroeder
Telefoon: 06-42446203

Dhr. G.J. Rijswijk

Dhr. G.J. Rijswijk

Functie: Bezoekbroeder
Telefoon: 0318-483837

Diaconie

Dhr. G. van de Beek

Dhr. G. van de Beek

Functie: Secretaris Diaconie
Telefoon: 0318-624966
Email: diaconie@hhglunteren.nl

Kerkvoogdij

Dhr. F. Drost

Dhr. F. Drost

Functie: Secretaris Kerkvoogdij
Email: kerkvoogdij@hhglunteren.nl

Koster

Dhr. W. van den Broek

Dhr. W. van den Broek

Functie: Koster Bethelkerk
Telefoon: 06 57676860
Email: koster@hhglunteren.nl

Kerkelijk Bureau

Mw. W. Hazeleger - van Veller

Mw. W. Hazeleger - van Veller

Telefoon: 0318-482540
Email: kerkelijkbureau@hhglunteren.nl

Vrijwilligershulp

Mevr. T. van der Lee- van der Boom

Mevr. T. van der Lee- van der Boom

Telefoon: 0342-412236

Mevr. S.J.  van den Broek - de Vree

Mevr. S.J. van den Broek - de Vree

Telefoon: 0318-486480

Jeugdraad

Mevr. M. Kool - van Dodeweerd

Mevr. M. Kool - van Dodeweerd

Functie: Secretaresse Jeugdraad
Telefoon: 06-17757866
Email: jeugdraad@hhglunteren.nl

Dhr. F.H.  Dijs

Dhr. F.H. Dijs

Functie: Jeugdouderling wijk Noord
Telefoon: 0318-481092
Email: fhdijs@solcon.nl

Dhr. G. van Driesten

Dhr. G. van Driesten

Functie: Jeugdouderling wijk Zuid
Telefoon: 0318-843505
Email: gvdriesten@gmail.com

Kinderoppas

Dhr. W. van den Broek

Dhr. W. van den Broek

Functie: Koster Bethelkerk
Telefoon: 06 57676860
Email: koster@hhglunteren.nl

Nieuwsredactie

Cris Heijkamp

Cris Heijkamp

Functie: Coördinator Nieuws
Email: nieuws@hhglunteren.nl

Algemene verordening gegevensbescherming AVG

Dhr.  R.W. Pater

Dhr. R.W. Pater

Functie: contactpersoon AVG
Telefoon: 0318-300607
Email: r.pater@hotmail.com

Website beheer

Dhr. J.C. Mastenbroek

Dhr. J.C. Mastenbroek

Functie: Beheerder website
Email: webbeheer@hhglunteren.nl

Adres

De Haverkamp 1
6741 PM Lunteren

direct contact

verstuur bericht
  • © hersteld hervormde kerk 2022

Heeft u vragen over het geloof?

Open Sluit